Blog > Komentarze do wpisu
Przeprowadziłam się

nareszcie i nawet mam już internet. Do domku szeregowego, co w Danii oznacza super małe mieszkanko. Możemy tu mieszkać 2 lata, potem zobaczymy. Docelowo jest to dla nas miejsce za małe, brakuje nam jednego pokoju, ale na razie jest fajnie. Mam co prawda 9 km do pracy, ale mogę jechać autobusem, a tak naprawdę to jak jadę rowerem, to zajmuje mi to tyle samo czasu. No i mamy taki tarasik... Jak jest cieplo to można zjeść na dworze no i posiedzieć.

 

taras

 

wtorek, 09 września 2008, auntivory

Polecane wpisy

  • Blogger

    Jakis czas temu, dla zabawy zaczelam pisac blog po dunsku. Na bloggerze, jako ze bardzo lubie jego funkcjonalnosc, zwlaszcza sledzenie nowych notek na ulubionyc

  • Nowy mis

    ma na imie Leif i juz pojutrze pozna swojego nowego przyjaciela. Mam nadzieje, ze bedzie im dobrze razem

  • Ozdob ciag dalszy

    ale tym razem w innej scenerii. Otoz pogoda dzisiaj jest fantastyczna, a rano byl mroz, a ja pomyslalam sobie, ze moje zdjecie ozdob tegorocznych prawie nie roz

Komentarze
2008/09/09 20:48:37
To gratuluję udanej przeprowadzki. Super miejsce na kawę!!!!!!

pozdrawiam

Anka
-
2008/09/11 20:03:20
Fantastyczne miejsce do posiedzenia na powietrzu i wcale nie trzeba zbyt wiele.
Mówisz jednego pokuju brak?
Mi też kiedyś brakowało jednego pokoju, a gdy teraz mam jeden pokój więcej, dochodzę do wniosku, że jeszcze jeden by się przydał.
Pozdrawiam ciepło.
-
2008/09/12 08:04:08
Zgadzam się ze Splocikiem, zawsze chciałoby się więcej bo gromadzimy coraz więcej rzeczy. Ale tarasik fajny, w sam raz na kawkę. Pozdrawiam cieplutko.
-
2008/09/30 19:11:49
dobrze że własny kąt macie - pogody nie umiem załatwić - sama bym chciala zeby było nadal pięknie :) mimo to Kraków zaprasza :)))