Kategorie: Wszystkie | Cieszy oko | Koraliki | szydelkiem
RSS
sobota, 12 kwietnia 2008
Zrobione w ciągu ostatnich 2 miesięcy

Aż wstyd pokazywać wielkanocne ozdoby prawie miesiąc po świętach, ale ponieważ wyszydelkowałam 2 koszyczki, to niech będą:

 

koszyczek
koszyczek

 

No i szaliczek, prawie gotowy, ale na miesiąc go porzuciłam i teraz się zastanawiam, czy kontynuować, czy zakończyć, czy obrobić? Jak się jeszcze pozastanawiam, to poczeka do przyszlego roku.

 

szaliczek

 Obecnie robię zazdrostkę na okno, którą porzuciłam dawno dla innych tworów - okno, które mam teraz ma szer. 2 m razem z drzwiami balkonowymi i czasem sobie myślę, że szybciej się stąd wyprowadzę, niż ją skończę... A następne okno nie wiadomo jakie będzie, więc zapał siada.

czwartek, 10 kwietnia 2008
Zyje

Przeprowadzilam sie do Danii i nie mam czasu ani specjalnie warunkow do pisania. Chodze do szkoly jezykowej 4x w tygodniu po 4 godziny lekcyjne i pracuje. Nietrudno zatem sie dziwic, ze mam cisnienie na nauke jezyka, bo jak dlugo mozna nic nie rozumiec. Rozumienie mowionego jezyka dunskiego to kosmos i nie wiem kiedy zaczne rozumiec co sie wokol dzieje.

Wujcio tez chodzi do szkoly, ale w przeciwienstwie do mnie nie postanowil uczyc sie jeszcze w Polsce, zatem ja chodze na modul 3, a on na modul 1, wiec musze z nim odrabiac lekcje.

 Na szydelkowanie nie starcza czasu a tym bardziej na fotografowanie wykonanych rzeczy.

I tyle na razie.

15:27, auntivory
Link Komentarze (4) »