Kategorie: Wszystkie | Cieszy oko | Koraliki | szydelkiem
RSS
sobota, 09 czerwca 2007
Czas płynie zbyt szybko

takie mam wrażenie. Za nieco więcej niż tydzień wracam do Polski. Czas więc mi upływa na kończeniu tego, co się da skończyć (ale jak mówi moja mama roboty nigdy nie przerobisz), spotykaniu się z ludźmi, których nieprędko zobaczę, pakowaniu... Dzisiaj dzień gospodarczy sobie zrobiłam, zbieram rzeczy, pakuję i ogarnia mnie przerażenie. Czy to wszystko się zmieści?

Blog w założeniu mial być blogiem hobbystyczno-robótkowym. Na szydelkowanie nie mam czasu, ale ostatnio zrobilam parę naszyjników:

 

naszyjniki

 

Ten środkowy zrobiłam w 3 kopiach i dwie powędrowały do moich przyjaciółek - będziemy je nosić na różnych kontynentach - w Australii, Ameryce Pn i Europie. Tradycję tę zainaugurowała jedna z nich, kupując nam wszystkim apaszki modnej firmy COACH, też w kolorze turkusowym. Stanowimy bardzo wielokulturową trójkę - jedna biała, druga Azjatka, trzecia Hinduska. I o ironio, tylko dla mnie język angielski nie jest językiem ojczystym. Obie moje przyjaciółki są poddanymi królowej brytyjskiej.

Następny raz napiszę z ojczyzny, gdy tylko minie mi jet-lag.

 

18:01, auntivory , Koraliki
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 29 stycznia 2007
Wiej bizuterii

Oto moja slabosc - wisiorki na klucze - ten zrobilam dla siebie z wypasionych koralikow.

lanier
21:48, auntivory , Koraliki
Link Komentarze (1) »
czwartek, 11 stycznia 2007
More necklaces
necklaces
12:57, auntivory , Koraliki
Link Komentarze (1) »
środa, 10 stycznia 2007
Robię naszyjniki

co mi nieco poprawia nastrój, ale niestety będę musiała zaprzestać, bo już mam 5 i wolę nie mowić ile wydałam na koraliki. Chciałam, żeby ktoś mi to po kosztach kupil, ale nie mam żyłki do marketingu.

 

laniers
Mama mojej przyjaciółki zachorowała, miała po świętach operację, więc zrobiłam im po naszyjniku - najpierw dla niej i dla mamy, a potem jeszcze jeden dla jej siostry, zeby wszystkie trzy miały - chciałam wysłać pocztą, ale zdecydowala się jechać do tej Australii, to mogła zabrać.